Almanca Kelime Öğrenme Programları

En iyi Almanca kelime öğrenme programları nelerdir bu yazımızda sırasıyla göreceğiz.

Yazımıza geçmeden önce Yabancı Dil Öğreten En iyi 5 program ve Netflix ile Nasıl Yeni Bir Yabancı Dil Öğrenilir yazılarıma bakabilirsiniz.

Almanca Kelime Öğrenme Programları

1-Memorise German Word

Kapak resmi

İçinde 5 farklı oyun bulunduran “Memorise German Word” ile yaklaşık 500 kelimeyi kolayca öğrenebilirsiniz. 23 başlık ve 37 alt başlık bulunduran bu program aynı zamanda konuları kategori haline getirmiştir. Bu sayede Almanca kelime öğrenmek sizin için daha kolay bir hal alacaktır.

Aşağıya tıklayarak indirebilirsiniz ;
Almanca Kelime Öğrenme Programları Memorise German word

2- Funeasylearn 5.000 cümle

Kapak resmi

Funeasylearn ‘ın yayımladığı bu program sayesinde Almanca’da kulanılan 5.000 cümleyi ezberleme imkanı yakalayacaksınız. Temel cümleleri defalarca göstermesi dil öğrenmeye yeni başlayanlar için sağlam bir temel inşa etmeyi sağlayacaktır.

Aşağıya tıklayarak indirebilirsiniz ;
Funyeasylearn 5.000 cümle

3-WordBit Almanca

Almanca Kelime Öğrenme Programları

WordBit Almanca ile telefonunuzun kilit ekranını her açtığınızda karşınıza Almanca kelimeler ve anlamları çıkacak bu sayede gün içerisinde ne zaman elinize telefonunuzu alırsanız 1 Kelime öğrenme şansı yakalayacaksınız. Günümüzde telefonlar ile ne kadar vakit geçirdiğimizi düşündüğümüzde mantıklı bir program olarak gözüküyor. Ayrıca istediğiniz seviyeyi seçerek ona göre kelimeler görmeniz mümkün

Aşağıya tıklayarak indirebilirsiniz;
Almanca Kelime Öğrenme Programları WordBit

4- YDS YÖKDİL ALMANCA

Almanca Kelime Öğrenme Programları

YDS ALMANCA programı ile bu zamana kadar sınavlarda en çok kelimeleri görmeniz mümkün ,
YDS-YÖKDİL Sosyal Bilimler
YDS-YÖKDİL Fen Bilimleri
YDS-YÖKDİL Sağlık Bilimleri alanlarını uygulamada görebilirsiniz. Aynı zamanda dinleme , yazma , okuma alıştırmaları ile kelimeleri ezberlemeniz kolaylaşacaktır.

5- Mein Word Tasche

Almanca Kelime Öğrenme Programları

Uygulama sizlere Almanca kelimeleri tekrar ve testler ile öğretmeyi amaçlamaktadır. Sade tasarımıyla tamamen amaca hizmet etmektedir. Uygulama tekrarlar ve testler ile binlerce Almanca kelimeyi pratik bir şekilde ezberletme konusunda iddialıdır.

Aşağıya tıklayarak indirebilirsiniz;
Mein Wort Tasche

Daha önceden paylaştığım Hafıza Geliştire Yöntemleri yazıma bakarak gördüğünüz kelimeleri daha rahat ezberleyebilirsiniz.

Yazımız bu kadardı Almanca öğrenen herkese başarılar dilerim 🙂

Yorum yapın